Ani Mru-Mru - "Czerń czy biel?"

imgCzerń czy biel? to zapis najnowszego, ponad dwugodzinnego programu kabaretu Ani Mru-Mru. Na płycie, oprócz dobrze znanych już skeczy jak “Lokomotywa”, “Indianie”, “Żona” czy kultowa już "Cała Polska czyta dzieciom", znalazły się numery, które do tej pory można było zobaczyć jedynie podczas w występów na żywo!

Koncert zarejestrowany jest w technologii HD Audio 96kHz/24bit i na płycie pojawia się w formacie DTS 5.1 96/24 Digital Surround. Na potrzeby wydawnictwa, zawarte w programie piosenki i utwory instrumentalne zostały zmiksowane do formatu 5.1! Dzięki tej jakości oraz prawie idealnemu odwzorowaniu akustyki sali lubelskiego Teatru im. Jana Osterwy i dynamiki koncertu, płyta gwarantuje "żywe" uczestnictwo w spektaklu, w pełni wykorzystując zdobycze technologii dźwięku High Definition Surround.

rejestracja koncertu (HD Surround): Piotr Bańka
asystent: Artur Zaremba
nagłośnienie koncertu: Jarek Rudnicki
mix 5.1 i 2.0, kodowanie dźwięku DTS 5.1, DD 2.0: Piotr Bańka, Sky Media Polska

Show Audience 5.1

Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! Array ( [id] => 9 [parent] => 521 [plik] => 1348090751.png [opis] => Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! [link] => http://www.skymediapolska.eu/?p=101 [okno] => 0 )

Video Show

DTS 5.1 HD do nowego widowiska telewizyjnego Kabaretu Młodych Panów.

DTS HD 5.1 do nowego Blu-ray Grupy MoCarta.

News - audio

Zakończyliśmy produkcję utworu muzycznego do filmu promującego Miasto Nałęczów.


News - video

Wyprodukowaliśmy muzykę, oraz wykonaliśmy post 2.0 dźwięku do filmu o Ryszardzie Kaczorowskim pt. "Moja Polska - rzecz o (...)".

18 stycznia 2013

Zarejestrowaliśmy i wykonaliśmy postprodukcję dźwięku w formacie DTS HD 5.1 i DD 2.0 widowiska "Pora na suma" KMN.


Newsletter

Nr 10 2012
(grudzień)
pobierz pdf.

Jeśli chesz być na bieżąco informowany o naszych pracach zaprenumeruj nasz Newsletter!

Newsletter