Bajki terapeutyczne na CD

imgWłączyliśmy się w niecodzienny projekt produkcji bajek tearapeutycznych dla najmłodszych. Autorem pomysłu jest fundacja Oswoić Los z Lublina. Bajki mają za zadanie oswoić dzieci w pełni sprawne z ich niepełnosprawnymi rówieśnikami, uczyć akceptacji oraz obalać wciąż pokutujące mity związane z niepełnosprawnością.

W projekt aktywnie włączyli się już m.in. Olek Klepacz, Majka Jeżowska, Olga Bończyk, Muniek Staszczyk, Marcin Prokop, Natalia Kukulska, Magdalena Mołek, i Szymon Majewski, którzy przeczytali po jednej z bajek mających znaleźć się na płycie. Kolejne nagrania wykonaliśmy z Kabaretem Ani Mru-Mru oraz z Pierwszą Damą RP panią Anną Komorowską. Tytuły bajek czyta Tomasz Knapik.

Rozpoczynamy teraz etap montażu i udźwiękowiania bajek. Na tym etapie tworzymy też oryginalną muzykę ilustracyjną. Autorem muzyki jest Piotr Bańka.

Więcej informacji o projekcie na stronach Fundacji oraz na www.banka.art.pl

img

  • 15 grudnia 2011

Wyprodukowane przez nas bajki psychoterapeutyczne już w sprzedaży! Zapraszamy na strony fundacji oraz do zakupu książeczki z płytą – całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na pomoc dzieciom upośledzonym oraz ich rodzinom.

Zapraszamy do wysłuchania fragmentów bajek:

"Tuż pod moim nosem" - fragmenty, Polska 2011
muzyka: Piotr Bańka
reżyseria nagrań: Piotr Bańka, Sky Media Polska

Show Audience 5.1

Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! Array ( [id] => 9 [parent] => 521 [plik] => 1348090751.png [opis] => Reakcje publiczności, które ożywią każdy show! [link] => http://www.skymediapolska.eu/?p=101 [okno] => 0 )

Video Show

DTS 5.1 HD do nowego widowiska telewizyjnego Kabaretu Młodych Panów.

DTS HD 5.1 do nowego Blu-ray Grupy MoCarta.

News - audio

Zakończyliśmy produkcję utworu muzycznego do filmu promującego Miasto Nałęczów.


News - video

Wyprodukowaliśmy muzykę, oraz wykonaliśmy post 2.0 dźwięku do filmu o Ryszardzie Kaczorowskim pt. "Moja Polska - rzecz o (...)".

18 stycznia 2013

Zarejestrowaliśmy i wykonaliśmy postprodukcję dźwięku w formacie DTS HD 5.1 i DD 2.0 widowiska "Pora na suma" KMN.


Newsletter

Nr 10 2012
(grudzień)
pobierz pdf.

Jeśli chesz być na bieżąco informowany o naszych pracach zaprenumeruj nasz Newsletter!

Newsletter